+90 532 174 41 70
Pzt - Paz: 07:00 - 19:00

Hakkımızda

       PROFESYONEL EV & OFİS TAŞIMA

Er İnegöl Nakliyat gelişen dünya ile birlikte, yenilikçi anlayışıyla, nakliyat sektörünün lider firmaları arasındadır.  Kaliteden  ödün vermeden yolumuza ilk günki aşkla devam ediyoruz Siz Değerli müşterilerimizin memnun kaldık ,teşekkür ederiz demesi bizleri işimize bir kat daha fazla sarılmamıza yardımcı oluyor.

                                                         

                                        Er İnegöl Nakliyat

Nakliyat sektörünün öncüleri arasında yer alan Er İnegöl nakliyatevden eve nakliye alanındaki ekipmanlarını genişleterek her geçen gün daha kaliteli hizmet sunabilmek için kendisini geliştirmektedir. Er İnegöl nakliyat olarak felsefemiz müşterilerimize her zaman kaliteli hizmet sunmaktır.
Firmamız Hizmetlerini Ulaştırma Bakanlığından verilmiş olan K3 yetki belgesilisanslı ev & ofis taşımacılığı belgesi  ile hizmet vermekten mutluluk duyarız.
Kuruluşumuzun ilk günlerden bu yana yer aldığımız alandaki gelişmelerin her birini takip ederek hizmet alanımızı genişleterek Bursa, İnegöl, Gemlik, Yenişehir, İznik ve Türkiye’ nin diğer illerine, şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmeti sunabilmemiz mümkün olmuştur.
Call Now Button